• Okładka publikacji

  PUTTER Opowiadanie "Putter"

  Aman Payor

  Putter to rodzaj kija golfowego używanego do precyzyjnych uderzeń piłeczki znajdującej się bardzo blisko dołka. Szybkie sfinalizowanie jakiejś relacji międzyludzkiej często opisuje się jako "krótką piłkę", a gdy relacja ta dotyczy spraw łóżkowych, mówi się o "zaliczeniu dołka". Określenie "putter" w znaczeniu metaforycznym można zatem odnieść do sytuacji, w której "zaliczenie dołka" to kwestia "krótkiej piłki". Bohaterowie opowiadania Putter rozgrywają...(dalej)

 • Okładka publikacji

  Blondynka, jaguar i tajemnica Majów - darmowy fragment

  Beata Pawlikowska

  Obszerny, darmowy fragment audiobooka "Blondynka, jaguar i tajemnica Majów". Do dyspozycji naszych Klientów jest kilka pierwszych rozdziałów książki w formacie MP3. O audiobooku "Blondynka, jaguar i tajemnica Majów": Kolejna, zapierająca dech w piersiach opowieść polskiej podróżniczki Beaty Pawlikowskiej. Tym razem autorka udaje się do najdalszych zakątków Imperium Majów. W pogoni za Kryształowymi Czaszkami, Atlantydą i kalendarzem...(dalej)

 • Okładka publikacji

  Angielski na mp3 "Konwersacje dla średnio zaawansowanych" - darmowy fragment

  D. Guzik

  Darmowy obszerny fragment bestsellerowego audiokursu do nauki języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.Kurs z serii Listen & Learn do samodzielnej nauki ze słuchu, którego celem jest pokonanie „bariery” w mówieniu oraz opanowanie słownictwa pozwalającego na swobodne prowadzenie rozmowy (wymaganego również na egzaminach FCE, CAE i innych). Pełna wersja kursu obejmuje 64 tematy codziennych konwersacji - 100 sytuacji doskonalących wypowiadanie...(dalej)

 • Okładka publikacji

  Angielski na mp3 "Konwersacje dla początkujących" - darmowy fragment

  D. Guzik

  Przedstawiamy darmowy obszerny fragment audiokursu do nauki języka angielskiego. Do pobrania za darmo są pierwsze lekcje bestsellerowego kursu: Angielski „Konwersacje dla początkujących”.Dlaczego ten kurs?Kurs z serii Listen & Learn do samodzielnej nauki ze słuchu, którego celem jest pokonanie „bariery” w mówieniu. Kurs obejmuje 64 tematy codziennych konwersacji - 120 sytuacji doskonalących wypowiadanie się, ponad 1100 słów, zwrotów i...(dalej)

 • Okładka publikacji

  Jak wdrożyć wiki w firmie?

  Jak wdrożyć Wiki w firmie?Oprogramowanie wiki staje się jednym z podstawowych narzędzi współpracy grupowej. Analitycy rynku oraz praktycy biznesu zgodnie twierdzą, że to jedna z najbardziej perspektywicznych form komunikacji wewnętrznej firmy.Jednocześnie coraz większa ilość menadżerów myśli o wdrożeniu oprogramowania Wiki w swojej organizacji. Często trafiają oni jednak na różnego rodzaju problemy.Poradnik ma za zadanie wspierać proces uruchomienia Wiki w organizacji. W...(dalej)

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach ? Podaj swój email

 
N e w s l e t t e r

Zapisz się na nasz newsletter a otrzymasz najświeższe informacje dotyczące promocji w księgarni.