• Okładka publikacji

  Tygodnik ABC

  „ABC Tygodnik Aktualny Bezkompromisowy Ciekawy” to pismo, które dostarczać ma w każdą środę solidną porcję informacji. W tygodniku znajdą się  sprawy, które rozgrzewają emocje czytelników, nie zabraknie też rozrywki, porad i problemów, z którymi borykają się przeciętni Polacy „ABC” to tygodnik oferujący kilka z poszukiwanych przez czytelników korzyści w jednym piśmie, w atrakcyjnej cenie. Tygodnik to trzy odrębne grzbiety...(dalej)

 • Okładka publikacji

  Fronda

  Nowa odświeżona Fronda to  ilustrowany miesięcznik społeczno-kulturalny. Poświęcony znanym postaciom, wydarzeniom oraz zjawiskom cywilizacyjnym, kulturowym, obyczajowym i naukowym. Popularne pismo prezentujące sylwetki pozytywnych bohaterów zbiorowej wyobraźni - celebrytów: pisarzy, aktorów, reżyserów, muzyków, malarzy etc. Lifestylowy magazyn odpowiadający wrażliwości większości Polaków, przywiązanych do tradycyjnych wartości, życia rodzinnego...(dalej)

 • Okładka publikacji

  Wprost Biznes

    WPROST BIZNES Wprost BINZES to nowy magazyn biznesowy dostępny wyłączenie w wersji cyfrowej.  To pismo dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć biznes, rynki i gospodarkę.  Pokazuje trendy biznesowe, prezentuje konwergentny świat gospodarki, polityki i technologii.  Magazyn redaguje zespół Działu Biznes tygodnika WPROST. Pokazujemy najciekawsze przedsiębiorstwa i ich strategie, opisujemy najnowsze idee ekonomiczne i podpowiadamy, jak przetrwać zarówno...(dalej)

 • Okładka publikacji

  Przegląd

  Tygodnik „Przegląd” ukazuje się od 1999 roku. Znaczącą pozycję na rynku prasowym i czytelniczym zyskał dzięki rzetelnemu dziennikarstwu, ciekawym tematom oraz obiektywnemu podejściu do poruszanych zagadnień. Na łamach pisma przedstawiane są problemy społeczno – polityczne i gospodarcze, a także najważniejsze wydarzenia kulturalne. Liczne felietony, opinie intelektualistów, reportaże interwencyjne i aktualna publicystyka to wizytówka „Przeglądu”. W...(dalej)

 • Okładka publikacji

  Fakty i Mity

  Tygodnik Fakty i Mity został założony w marcu 2000 roku przez byłego księdza, Romana Kotlińskiego - Jonasza, autora sławnej trylogii pt. Byłem księdzem. Podtytuł tygodnika - nieklerykalny - określa jego główny nurt i tematykę. W FiM dominują więc teksty piętnujące polski i światowy klerykalizm. Redaktorzy tygodnika religijnemu fundamentalizmowi przeciwstawiają szeroko pojęty humanizm, ale bynajmniej nie podważają ideałów chrześcijaństwa ewangelicznego. W gazecie nie brak treści...(dalej)

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach ? Podaj swój email

 
N e w s l e t t e r

Zapisz się na nasz newsletter a otrzymasz najświeższe informacje dotyczące promocji w księgarni.