• Okładka publikacji

  Nowe Technologie IT w Ochronie Zdrowia

   „Nowe technologie IT w ochronie zdrowia” to pierwsza i jedyna na rynku publikacja skierowana do właścicieli, menedżerów i zarządzających infrastrukturą IT w ochronie zdrowia, w całości poświęcona tematom dotyczącym procesu informatyzacji placówek medycznych i wdrażaniu nowych technologii w ochronie zdrowia wynikających z ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia. Kwartalnik zawiera porady i wskazówki opracowane przed doświadczonych...(dalej)

 • Okładka publikacji

  Ochrona danych osobowych

  "Ochrona danych osobowych" to czasopismo skierowane do osób zajmujących się ochroną danych osobowych w jednostkach publicznych i firmach. Dzięki niemu zrozumiesz zawiłe kwestie prawne związane z ochroną danych osobowych, dowiesz się jakie zmiany w prawie szykowane są w najbliższym czasie. Część praktyczna, dzięki poradom, instrukcjom i wzorom dokumentów, pomoże zorganizować codzienną pracę.(dalej)

 • Okładka publikacji

  CAPITAL TRADER MAGAZINE

  Magazyn finansowo-inwestycyjny dla początkujących i zaawansowanych inwestorów. Magazyn o światowych rynkach kapitałowych, polityce, gospodarce i instrumentach inżynierii finansowej. Analizy, komentarze i prognozy z rynku o podwyższonym ryzyku. Propozycje inwestycji kapitałowych. Spektrum wiedzy o krajach i instytucjach. Edukacja i kompendium wiedzy ekonomiczno/ finansowej. Giełda, indeksy, pary walutowe, surowce, Forex.(dalej)

 • Okładka publikacji

  Magazyn Spot On

  Spot On to unikalny magazyn przygotowany przez serwis ObserwatorFinansowy.pl, działający przy banku centralnym Polski. Spot On to wybór najważniejszych, najczęściej czytanych i najczęściej komentowanych publikacji dotyczących gospodarki na świecie, finansów publicznych i biznesu, które od dziś są dostępne także w postaci wygodnej aplikacji pozwalającej na lekturę off-line. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu znakomitych autorów – dziennikarzy wielu...(dalej)

 • Okładka publikacji

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach ? Podaj swój email

 
N e w s l e t t e r

Zapisz się na nasz newsletter a otrzymasz najświeższe informacje dotyczące promocji w księgarni.